Miniatletické závody

Dne 08.06.2023 se konal na atletickém stadionu ve Znojmě další ročník miniatletických závodů pro děti MŠ.

Tato akce je výsledkem projektu „Rozhýbejme děti MŠ“, do kterého se jako organizátor těchto závodů před 5 lety přihlásila MŠ Dělnická a děti tak mají možnost každý rok poměřit své síly v běhu na 50 m, skoku z místa a hodu tenisovým míčkem.

Letošního ročníku se zúčastnilo 10 MŠ: MŠ Pražská, MŠ Slovenská, MŠ Dělnická, MŠ nám. Armády, MŠ nám Republiky, MŠ Holandská, MŠ Přímětice, MŠ Olbramkostel, MŠ Kravsko a MŠ Hnanice.

Díky partnerům akce (Město Znojmo, Vranovská pláž, Bakchus aktivity, Knihkupectví Houdková) všechny děti obdržely krásné věcné cen, medaile a diplomy.

Věříme, že si děti odnesly mnoho pěkných sportovních zážitků, a těšíme se na další ročník.

POŘADÍ UMÍSTĚNÍ:

1. MŠ DĚLNICKÁ